אוהלים לאירועים – עשה ואל תעשה במהלך האירוע

מחפשים לעשות אירוע מושלם ?

השאירו פרטים ונחזור אליכם

אירועים באוהלים צריכים להיות במיקום נגיש ונוח, מעוצבים על פי אופי האירוע ומאובזרים בהתאם. במאמר הבא – עשה ואל תעשה באירועי אוהלים.

 

עשה: בחירת האוהל המתאים

בחירת אוהלים לאירועים צריכה להיות מותאמת לאופי האירוע ולסדר גודלו. עורכים חתונה ומזמינים כ-400 איש? עליכם לבחור באוהל גדול ומרווח דיו כדי להכיל את כל האורחים. משכירים אוהל אבלים? אינכם יכולים לצפות כמה מנחמים יגיעו לנחם בשבעה ומראש עדיף לשכור אוהל גדול. ישנם אוהלים שרוחבם 3 מטרים ואוהלים ברוחב 30 מטרים ולכן האוהל הקטן ביותר יהיה 9 מ"ר והגדול ביותר 3,000 מ"ר. כאשר יודעים להעריך את כמות המוזמנים יותר קל יהיה לבחור את האוהל המתאים. אלמנט נוסף ומשמעותי לקביעת גודלו של האוהל הינו העיצוב שלו. למשל, באירוע חתונה צריך למקם בתוכו שולחנות וכיסאות לאורחים, פינות ישיבה, עמדת די ג'י, בר כניסה, בר אלכוהול, מזנון, אטרקציות וכד' שגם אותם צריכים לקחת בחשבון. לעומת זאת, אוהל לטקס צבאי או כנס יהיה מעוצב אחרת מבחינת השולחנות, הכיסאות והקישוטים, או אוהל לצורך סדנת יוגה בטבע יהיה מעוצב במזרנים כך שהמוזמנים יוכלו לשכב במרווח.

 

עשה: אוורר את האוהל כמה שיותר

כאשר משכירים אוהלים לאירועי קיץ ניתן להשאירם פתוחים ולאוורר באוויר טבעי כאשר נעים, אך מה קורה שחם וחרקים נכנסים לאוהל? לא נעים שבבת מצווה האורחים יעקצו מיתושים ויזיעו. כמארחים עליכם לדאוג לטמפרטורה נעימה על אף שישנם באוהל חלונות. ההמלצה היא לעשות שימוש במצננים המופעלים באמצעות מים שמהם יוצא אוויר קר או להתקין מיזוג אוויר ביתי על מנת שתשלטו בטמפרטורה. גם אם האירוע בחורף ניתן לחמם את המקום במזגן ולפתוח כמה חלונות באוהל על מנת לאוורר.

 

אל תעשה: אל תשכור אוהל שאינו איכותי

רבים מאיתנו מעדיפים לחסוך כמה שיותר באירועים ולהתפשר על אלמנטים שונים באיכות פחות טובה, העיקר שיהיו זולים כי גם כך ההוצאות על האירוע גבוהות. לא במקרה של אוהלים להשכרה. האוהלים חייבים להיות איכותיים ואטומים. אם אתם מתכננים אירוע בחורף אסור שהמוזמנים יירטבו מגשם שיחדור לאוהל שאינו איכותי או שיקפאו מקור. אם האירוע בקיץ האוהל חייב להעניק הצללה מיטבית. כמו כן, כאשר החומרים ממנו האוהל עשוי איכותיים, הוא יבודד רעשים באופן אופטימלי וכמובן יהיה בטיחותי על פי תו התקן הדרוש. למשל, אוהל שהחלונות שלו אינם נפתחים ולא יהיה ניתן לאוורר אותו, יביא לתחושת מחנק. לפיכך, לעולם אל תבחרו באוהל עם איכות ירודה והשכירו רק מחברה עם הצלחות מוכחות.

 

אל תשכחו את הכיבוד

לא משנה מה סוג האירוע האוהל צריך להיות מקושט בהתאם ומאורגן מבחינת ציוד וכיבוד בין אם זהו קייטרינג ובין אם מגשי אירוח, אוכל ביתי או ארוחת גורמה. בחתונות ואירועי בר או בת מצווה יש גם לדאוג לבר שתייה, בר מתוק וכמובן לאוכל טעים וכשר.

אוהלים לאירועים

אהבתם את מה שקראתם ? שתפו בקליק
מאמרים נוספים שעלולים לעניין אתכם
צ'ק ליסט לאירוח בחצר הבית

עושים מסיבת בריכה בחצר הפרטית או מארחים משפחה וחברים על האש? זה הזמן לעשות שינויים ולקנות כל מה שתצטרכו לאירוח המושלם. קבלו צ'ק ליסט לאירוח

מחפשים לעשות אירוע מושלם ?

השאירו פרטים ונחזור אליכם