אמנות חושים

מחפשים לעשות אירוע מושלם ?

השאירו פרטים ונחזור אליכם

בשנים האחרונות, אנחנו שומעים יותר ויותר על תחום אמנות החושים. יש מי שסבור שמדובר בקסמים או בזריזות ידיים. אבל האמת היא שמדובר בשילוב של השניים עם תחומים נוספים. אי אפשר להסביר במילה או שתיים מה זה אומר בעצם אמנות חושים, לכן, כדי להסביר לכם במה מדובר, כתבנו עבורכם מדריך שיפרוס בפניכם את כל המידע שנוגע לתחום זה. כך שכל מה שאתם צריכים לעשות כעת זה להמשיך ולקרוא את השורות הבאות, כי בסיומן, אתם תדעו מה זה אומר אמנות חושים, מי עוסק בה והאם כל אחד יכול ללמוד אותה?

 

מה זה בעצם אומנות חושים?

אמנות חושים היא מרכיב מאמנות הקסמים, זו הסיבה שרבים מתבלבלים בין קוסם לבין אמן חושים. בעת מופע טוב שכולל אמנות חושים, הקהל צפוי לחשוב שלאמן שניצב על הבמה יש כוחות על, כוחות מיוחדים שלא ניתנו לכל בני האדם, אלא רק לאנשים מיוחדים. אבל האמת היא, שהמופיע הוא אדם רגיל, כמוני כמוכם. הדבר היחידי שהוא יודע (ואתם כנראה לא) זה את תחום אמנות החושים לעומק. אמנות חושים זו אמנות שמאפשרת להציג טריקים ותרגילים מסוימים תוך שימוש בחוש השישי.

 

מיהו אמן חושים?

יש מי שאומרים שאמן החושים הוא האדם שמפיח נשמה באמנות החושים. אמן חושים בעצם מעביר את האמנות על הבמה וגורם לקהל להיות עם פה פעור בכל פעם מחדש, לאחר כל טריק ותרגיל. אמן חושים, כמו כל אמן אחר, מייצר אשליות וגורם לצופים בו להאמין שיש לו חוש שישי. אבל האמת היא, שאין מדובר בחוש שישי אמיתי, אלא בטריקים ייחודיים (יש מי שקוראים להם קסמים). החוש שמייצר את האשליה בעצם מוצג כחוש שישי שהתפקיד שלו הוא לקלוט מידע שהוא מעבר לתחומי הפסיכולוגיה. להלן כמה דרכים שעשויות להיראות לצופים בקהל כתרגילי אמנות חושים:

  • קריאת מחשבות 
  • טלפתיה
  • הזזת חפצים באמצעות כוח המחשבה בלבד

 

האם כל אחד יכול ללמוד את אמנות החושים?

לא כל אחד יכול ללמוד את התחום, אבל כל אחד יכול בהחלט לנסות. אם אתם רוצים ללמוד אמנות חושים, אתם צריכים שיהיו לכם את הפרטים הבאים:

  • הרבה זמן פנוי
  • יכולת לתרגל באופן קבוע
  • סבלנות, הרבה סבלנות

אם יש לכם את כל אלו, אתם יכולים קודם כל ללמוד על שפת גוף, מכיוון שזהו המרכיב החשוב ביותר בכל הנוגע לאמנות חושים. ברגע שתדעו לקרוא את שפת הגוף של האדם שלפניכם, יהיה לכם קל יותר לבצע את תרגילי הטלפתיה ועוד תרגילים רבים ונוספים. כעת אתם יודעים מה זה אומר אמנות חושים ומה עומד מאחוריה. אם התחום מעניין אתכם ואתם רוצים להעמיק בו, תוכלו למצוא עוד הרבה מידע אודותיו ברחבי הרשת. מאחלים לכם שיהיה בהצלחה בהמשך!

קוסם עם קלפים בידיים

אהבתם את מה שקראתם ? שתפו בקליק
מאמרים נוספים שעלולים לעניין אתכם
ילדה
3 אתרים שילדים אוהבים

אחד האתגרים שמעסיקים הורים רבים במיוחד בתקופה האחרונה נוגע למציאת אתרים שהילדים אוהבים ושהם גם מתאימים להם. הרי יש לא מעט אתרים שהילדים שלנו אוהבים,

מחפשים לעשות אירוע מושלם ?

השאירו פרטים ונחזור אליכם