5 משחקי קופסא לילדים שאסור לפספס

מחפשים לעשות אירוע מושלם ?

השאירו פרטים ונחזור אליכם

משחקי קופסא ומשחקים אחרים נותנים מענה לקושי בו המון הורים נתקלים – כיצד ניתן להעסיק את הילדים לאחר סיום הלימודים.

בעוד שמאוד פשוט למצוא משחקים כאלו אם בחנויות או אם באתרים, כמו kidsbest לדוגמא, המון הורים מוצאים עצמם מאפשרים לילדים לשבת שעות על גבי שעות מול מסכים.

מדובר בדרך שאכן מפיגה את שעמומם, אם כי אין מדובר בפתרון שיטיב עם הילדים.

 

התופעות השליליות של צפייה במסכים

רובנו מכירים את האמרה על פיה צפייה במסכים מזיקה. ראשית, צפייה במסכים עשויה להוביל לתופעות לוואי המזיקות הן גופנית והן נפשית. דוגמא הנוגעת להשלכות הגופניות הינה כי ילדים אשר צופים בטלוויזיה למשך תקופת זמן העולה על שעתיים ביום מוצאים עצמם אוכלים יותר וכן ניזונים מאוכל משמין ולא בריא בפרט. זאת היות ואין הילדים מצליחים להבחין תוך צפייה מה הם אוכלים או כמה אוכלים.

דוגמא המוכרת לכולנו הנוגע להשפעות הנפשיות השליליות של הצפייה במסכים הינה שצפיה זו מגדילה את חשיפת הילדים לתכנים מזיקים כגון אלימות ופורנוגרפיה. חשיפה זו מפתחת בקרב הילדים בעיות התנהגות כמו נקיטה רבה באלימות פיזית ומילולית.

 

פתרונות הקסם למציאת מעש

קיימים תחליפים מעולים להושבת הילדים מול מסך, כאלו שאף עשויים להסב להורים נחת בייחוד לאורך תקופת הקורונה במסגרתה אלו עובדים מהבית ובמקביל לכך מטפלים בילדים. מספר פתרונות אפשריים עשויים להיות הזמנה של חוברות עבודה ויצירה או משחק במשחקי ניחושים הנערכים באמצעות לוח מחיק. הצעה נוספת אותה כבר הזכרנו הינה משחקי קופסא לילדים.

 

משחקי קופסא – הפתרון המובן מאליו

יתרונות משחקי הקופסא

קיימים יתרונות מגוונים למשחק במשחקי קופסא. ראשית, משחקי קופסא מפתחים את יכולות המוח של הילדים היות והעיסוק מביא לתרגול היכולות הקוגניטיביות ואף מפתח אזורים במוח שאחראים על חשיבה מורכבת. יתרונות נוספים הינם שמשחקים אלו מרוממים את מצב הרוח של הילדים על ידי כך שגורמים לצחוק ואף מפחיתים מתח. כמו כן, משחקים אלו אף גם מורידים לחץ דם, מקרבים בין בני אדם ומשפרים בטחון עצמי.

 

משחקי קופסא מומלצים

שוק משחקי הקופסא הינו שוק רווי כך שקשה להאמין שכל המחפש לא ימצא את הסוג בו מעוניין.  משחקים אשר אסור לפספס עשויים להיות תוכי תוכי, רמי קוב, קאטן, מי אני ומה שמי או אף שחמט דמקה. המשחקים הללו מהווים מקבץ קטן מהמבחר הענק שקיים.

 

המקום אליו יש לפנות- kidsbest

אז היכן תוכלו למצוא משחקי קופסא אלו וכיצד תוכלו לדעת איזה משחק קופסא יתאים לילד שלכם? התשובה לשאלה זו דיי פשוטה, kidsbest הינם הכתובת. kidsbest הינו אתר המציג דירוגי מומחים והורים לכל מוצרי הילדים. יתרון אתר זה הינו שהדירוגים המוצגים בו מסייעים לגולשים בו להבין איזה משחקים וספרים נחשבים לטובים ביותר נכון להיום בהתאם לקבוצות הגיל אליו ילדיכם שייך.

 

קלפים וקוביות

אהבתם את מה שקראתם ? שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
מאמרים נוספים שעלולים לעניין אתכם
קסם
קסם קצר ולעניין

גם קוסמים גדולים ומפורסמים כמו הארי הודיני התחילו מקסמים קצרים, פשוטים וקלים לביצוע. להרשים את החבר'ה בבר או את המשפחה בארוחה בשישי, תמיד טוב להחזיק

מחפשים לעשות אירוע מושלם ?

השאירו פרטים ונחזור אליכם