4 התחפושות הנפוצות ביותר ב-2020

מחפשים לעשות אירוע מושלם ?

השאירו פרטים ונחזור אליכם

איך תלכו על בטוח עם תחפושות לפורים

במהלך חיפוש תחפושות לפורים, אנחנו מנסים להתאים את עצמנו לאופי של המסיבה אליה אנחנו מוזמנים. למרות שהתחפושת שלנו מאפשרת לנו ביטוי עצמי והחצנה של תכונות פחות מוכרות באישיותנו, אנחנו עדיין רוצים להשתלב בקהל. ישנן מספר דרכים שימנעו מכם להגיע למסיבה עם תחפושת לא מתאימה. תוכלו לתאם תחפושת משותפת עם קבוצת חברים, לנסות לגשש מה מוזמנים אחרים ילבשו, או כמובן לרכוש את אחת מהתחפושות הפופולאריות לשנה הרלוונטית.

 

מהן ארבע התחפושות הנפוצות ביותר ב-2020?

כמובן, שאחד הדברים החשובים הוא להתאים את התחפושת לגיל החוגג. תחפושות פופולאריות לפורים יהיו שונות לחלוטין בין גילאי הילדות לבגרות. עם זאת, ניתן להצביע על ארבע תחפושות שיהיו הפופולאריות ביותר ב-2020 כמעט בכל הגילאים. קבלו אותן:

  • גיבורי על: הצמיחה המהירה של הפקת הסרטים המבוססים על קומיקס, הפכה חברות כמו מרוול ו-DC לענקיות בעולם התוכן. גיבורי העל, שבעבר היו מוכרים רק למשוגעים לתחום, מוכרים כיום לכל אחד ואחת. לכן, תחפושת של גיבור או גיבורת על תהיה הצלחה כמעט ודאית בכל גיל.

 

  • מלחמת הכוכבים: סאגת מלחמת הכוכבים הופקה לראשונה בשנות ה-70. היום, דיסני החזירה את הסדרה לחיים, ומוציאה כמעט בכל שנה סרט חדש. תחפושות של מלחמת הכוכבים פופולאריות תמיד, ומאפשרות לכל אחד לרכוש תחפושת מרשימה בהשקעה סבירה.

 

  • סדרות וסרטים מצוירים: תחפושות פופולאריות נפוצות הן של דמויות מסדרות וסרטים מצוירים. למשל, תחפושת של מיניונים היא התחפושת הקבוצתית הפופולארית ביותר, ודמויות כמו אנה ואלזה מהסרט "לשבור את הקרח" כבשו את ליבן של נערות וילדות רבות.

 

  • תחפושות קלאסיות: במידה ואינכם מוצאים את עצמכם בעולם התרבות העכשווית, ניתן תמיד לבחור את אחת האפשרויות הוותיקות והמוכרות. תחפושות קלאסיות עבור ילדים כוללות ליצן, רופאה, כבאי או שוטרת, כמו גם דמויות ממגילת אסתר. תחפושות קלאסיות עבור מבוגרים כוללות תחפושות של עמים מרחבי העולם, תחפושת של פיראט, נסיכה ועוד.

 

אל תוותרו על הביטוי האישי שלכם ועל האיכות כמובן

פעמים רבות אנחנו בוחרים תחפושת מתוך מחשבה שהיא מסתירה ומכסה אותנו, אך למעשה תחפושות מאפשרות לנו לחשוף צדדים מיוחדים ושונים באישיותנו. חשוב מאוד שגם אם אתם בוחרים באחת מהתחפושות הפופולאריות, עדיין לא תוותרו על ההזדמנות שפורים מעניק לכם להביע את עצמכם. נסו להתאים את התחפושת שלכם אליכם, בין אם בעזרת מעט איפור, אביזרים מיוחדים שהבאתם מהבית, או פשוט על ידי כניסה לדמות ברמת ה"המשחק" וההתנהגות.

אם בחרתם לרכוש תחפושת מוכנה מראש, חשוב מאוד שתבחרו תחפושת באיכות מעולה. זכרו שפעוטות וילדים קטנים נוטים להכניס חלקים מהתחפושת לפה שלהם, ולכן חשוב להקפיד שהחומרים מהם עשויה התחפושת לא יכילו רעלנים משום סוג. בנוסף, רכישה של תחפושת איכותית תאפשר לכם לעשות בה שימוש גם במסיבות פורים בשנים הבאות, או להעביר אותה הלאה לחברים.

גיבור על

אהבתם את מה שקראתם ? שתפו בקליק
מאמרים נוספים שעלולים לעניין אתכם

מחפשים לעשות אירוע מושלם ?

השאירו פרטים ונחזור אליכם