4 דברים שיעשו לכם שקט בעת תכנון יום גיבוש לעובדים

מחפשים לעשות אירוע מושלם ?

השאירו פרטים ונחזור אליכם

בתור מנהלים של חברה, תכנון של יום עובדים יכול להיות מלווה בלא מעט כאב ראש. בחירת המקום, תוכן היום, האוכן והמתנות הם כולם פרטים שדורשים מחשבה מעמיקה, דבר שלכם בתור מנהלים לא תמיד יש זמן אליו. אנחנו כאן כדי לתת לכם כמה רעיונות לדברים שיהפכו את תכנון יום הגיבוש של העובדים שלכם להרבה יותר פשוט.

 

תכנון יום גיבוש

ימי גיבוש לעובדים נועדו לאפשר להם מפגש אחד עם השני במסגרת ששונה ממקום העבודה. על אף הממשק היומיומי הצמוד בין העובדים, לא תמיד יש זמן להכרות עמוקה יותר או לחוויה ששונה ממה שאנחנו עושים כל יום. כאשר אתם ניגשים לתכנון של יום גיבוש, נסו לחשוב כיצד תאפשרו לעובדים לייצר את ההיכרות הזו ביניהם בצורה כמה שיותר טבעית.

 

    1. הפקת אירועי חברה

הדבר הראשון שיכול לחסוך לכם לא מעט כאב ראש הוא לפנות למי שמבצע הפקת אירועי חברה. חברה כזו תוכל לארגן לכם יום גיבוש מההתחלה ועד הסוף, לרבות כל הפרטים הקטנים. זה אמנם יעלה לכם כסף, אולם תוכלו להיות רגועים לגמרי ולא תצטרכו להשקיע דקה אחת בתכנון של יום הכיף של העובדים שלכם.

 

    2. חלוקת אחריות

ימי גיבוש לעובדים מורכבים בדרך כלל מכמה דברים. ישנה כמובן פעילות מרכזית, אך יחד איתה יש גם ארוחה, שי לסיום ועוד. אם אתם רוצים להפוך את האגון של יום הגיבוש לעובדים שלכם לפשוט יותר, תוכלו לחלק את האחריות כך שכל מנהל או ראש מחלקה ייקח אחריות על חלק אחר של יום העובדים. כך גם כל אחד יהיה מושקע רק בדבר אחד, וגם אתם תוכלו להיות נקיים מעומס.

 

    3. הגדרת מטרות

כדי לתכנן יום גיבוש בצורה המיטבית, כדי שלכם בתור מארגני היום יהיה ברור מה המטרה של יום הגיבוש. נסו לחשוב מה הנקודות שעליהן הייתם רוצים לתת יותר דגש, וכיצד ניתן להביא אותן לידי ביטוי ביום הגיבוש. קיימות היום מגוון רחב של אפשרויות לימי גיבוש, וכדי שלא תמצאו את עצמכם מבולבלים, כדאי לחשוב מראש מה בדיוק אתם רוצים להשיג מיום הגיבוש.

 

    4. תכנון מדויק של לוח זמנים

לא מעט ימי גיבוש לעובדים מתבזבזים בשל תכנון לקוי. כאשר אתם ניגשים לתכנון של יום גיבוש לעובדים שלכם, נסו לתכנן אותו כמה שיותר מפורט. כמובן שאתם יכולים להשאיר חורים בלו"ז לטובת שיח בין העובדים וכיו"ב, אולם נסו שלוח הזמנים יהיה כמה שיותר מדויק. כך תוודאו שיום הגיבוש לעובדים שלכם לא יורד לטמיון.

 

לסיכום

תכנון מדויק של יום גיבוש לעובדים הוא מלאכה מורכבת, וכאן קיבלתם מספר טיפים שיכולים לעזור לכם לבצע אותה בצורה הרבה יותר קלה. המפתח להכל הוא תכנון נכון של יום הגיבוש, תוך הגדרה של מטרות עוד לפני ההתחלה.

ימי גיבוש לעובדים

אהבתם את מה שקראתם ? שתפו בקליק
מאמרים נוספים שעלולים לעניין אתכם

מחפשים לעשות אירוע מושלם ?

השאירו פרטים ונחזור אליכם