3 יתרונות בהשכרה של תותח קצף לאירוע בקיץ

מחפשים לעשות אירוע מושלם ?

השאירו פרטים ונחזור אליכם

הקיץ הגיע ואיתו מגיעים הרבה אירועים. ישנן הרבה אפשרויות לאטרקציות לאירועים, אחת מהן הוא תותח הקצף- רעיון מושלם לכל לאירוע: ימי הולדת, בני מצווה, אירועים מטעם העירייה בפארקים ואירועים של חברות או אירועים פרטיים בבתים.

מסיבת קצף זה האירוע של הקיץ, החום בלתי נסבל וזאת הקלה כיפית גם למבוגרים ובהחלט לילדים שיכולים להיות מועסקים בכיף והנאה כמה שעות עם תותח הקצף. אז מהם היתרונות העיקריים של תותח הקצף?

 

מתאים לכל אירוע ולכל אורח

זאת לא קלישאה, השכרת תותח קצף בהחלט מתאימה לכל אירוע שמתקיים במרחב הפתוח: גינות, חצרות, פארקים וכדומה. בנוסף למקום האירוע, תותח הקצף מתאים גם לאירוע שמתקיים בשעות היום ובהחלט גם בשעות הלילה. מלבד זאת, כולם ייהנו מהתותח: גם הילדים שבאירוע וגם המבוגרים.

הקצף מרענן בימי הקיץ החמים ובהחלט מתאים לכל הגילאים. אם יש לכם בריכה, אז בכלל מדובר ברעיון מושלם להוסיף לבריכה. ניתן לשכור גם באירועים גדולים בפארקים וגם באירועים בבתים פרטיים עם חצר.

 

דרישות בסיסיות

לא צריך הרבה בשביל להשכיר תותח קצף: חיבור מים ושקע חשמלי. החומר ה"סודי" שמייצר את הקצף מסופק על ידי החברה ולא מומלץ להכין לבד בבית. דברים נוספים שאפשר לקחת בחשבון זה שהרצפה/אדמה הולכת להירטב והרבה, אז אולי כדאי לשים יריעה של פלסטיק שמתאימה לגודל הרצפה ואולי גם את הקירות אם החלל לא גדול מספיק.

כמובן שצריך לכסות את כל השקעים החשמליים שקרובים לרחבה ורמקולים אם יש. לבסוף, למקם את הדי ג'יי (אם קיים) רחוק מרחבת הקצף.

 

ניתן לשלב עם אטרקציות נוספות

כדי לקבל אירוע המושלם באווירת הקיץ בהחלט ניתן לשלב את תותח עם אטרקציות מים נוספות כמו מתנפחי מים, או מתחם של בועות סבון. אם מדובר באירוע של בריכה גדולה אז ניתן למקם את התותח ברחבת הדשא וכך לשלב גם את הקצף וגם את הבריכה.

הרבה פעמים תוכלו לראות באירועים המוניים שמתקיימים מטעם העירייה למשל, תותח קצף בשילוב של מתנפחי מים עם מגלשות. כל הילדים נהנים מאירוע שכזה וההורים יכולים לשבת בהנאה ולצפות.

 

לסיכום

השכרה של תותח קצף לאירוע בקיץ בהחלט תסב הנאה לכל באי האירוע. הילדים יכולים להנות מהקצף כמה שעות רצוף ובזמן הזה לכם יהיה שקט וכמובן שגם אתם, ההורים יכולים להיכנס לרחבת הקצף ולהתרענן מהלחות והחום של ימי הקיץ. בעזרת כמה הכנות פשוטות ומהירות תוכלו לקבל רחבה שמתאימה לתותח הקצף ולהרים אירוע שכל האורחים ידברו עליו וייהנו ממנו.

ניתן להשכיר את התותח לאירוע יום ולאירוע לילה, לאירועים פרטיים ואירועי חברה. החברה המשכירה את התותח מכינה את הקצף מחומר מיוחד שמתאים לתותח ולא צריך לדאוג לזה וכמו כן אם יש לכם בריכה אז מדובר בשילוב מושלם.

תותח קצף לאירוע קיץ

אהבתם את מה שקראתם ? שתפו בקליק
מאמרים נוספים שעלולים לעניין אתכם

מחפשים לעשות אירוע מושלם ?

השאירו פרטים ונחזור אליכם