שלוש אטרקציות מצחיקות לאירועים

מחפשים לעשות אירוע מושלם ?

השאירו פרטים ונחזור אליכם

איזה כיף שיש סיבה למסיבה! בין אם זהו אירוע עסקי, אירוע משפחתי או אירוע לחברים – תמיד נרצה לגרום לאורחים שלנו לחייך ולצאת מהאירוע שלנו בתחושה טובה ושמחה. אילו אטרקציות מצחיקות אפשר להזמין לאירועים? במדריך הזה נפרט על שלוש אופציות מצחיקות ומשעשעות שתוכלו להזמין כבר לאירוע הבא שלכם!

 

האירוע מגיע – באיזו אטרקציה נבחר?

כולנו מגיעים את הרגע שאנחנו רוצים לתכנן אירוע ומתלבטים מה לעשות בו. האפשרויות הן רבות וקשורות בסוג האירוע שאנחנו מתכננים: האם זאת מסיבת יום הולדת? אולי זה בכלל אירוע חברה לרגל התרחבות מוצלחת? כך או כך נרצה שהקהל באירוע יצא בתחושה טובה.

צחוק מחבר בין אנשים וגורם לאירוע להפוך לזיכרון שמח ונעים! באמצעות הזמנת אטרקציה מסוימת נוכל להיות בראש שקט ולדעת שהאירוע שלנו עומד להיות חוויתי ויוצא דופן, במקום עוד "ארוחה" משעממת עם נאומים חסרי תוכן. במאמר הבא נפרט על שלוש אטרקציות מצחיקות שכדאי לכם להזמין לאירוע הבא שלכם: מופע סטנד-אפ קומדיה, סדנת בישול תחרותית, ומופע של אמן חושים – מנטליסט.

 

מופע סטנדאפ

אטרקציה מצחיקה? מופע סטנד-אפ! התשובה נדמית מובנת מאליה. סטנדאפיסט או סטנדאפיסטית עובדים בלהצחיק אנשים, והם נדמים כבחירה מושלמת לאירוע. אלא שיש כמה דברים שכדאי לשים לב אליהם כשמזמינים מופע סטנד-אפ לאירוע שלכם: דבר אחד הוא לוודא שהסטנדאפיסט מותאם לקהל של האירוע.

לא נרצה שהמופע יכלול גסויות אם יש בו ילדים, ולא נרצה גם בדיחות על מין או בדיחות גזעניות. בנוסף יש לוודא מה האופי של הסטנדאפיסט משום שבשנים האחרונות עולם הסטנד-אפ התרחב גם למופעים יותר רציניים שיחטיאו את המטרה ולא ישעשעו מספיק את הקהל.

 

אמן חושים

בניגוד למה שנהוג לחשוב, אמן חושים או מנטליסט הוא ממש לא דומה לקוסם לילדים! קוסם לילדים משתמש בתרגילים שונים כדי לגרום לילדים להאמין בקסם ובכישוף, ואילו המנטליסט משתמש בתרגילי מחשבה כדי לגרות את החושים של הקהל ולגרום לו להאמין שהמנטליסט הוא אדם בעל כוחות על טבעיים של קריאת מחשבות, טלפתיה וטלקינזיס.

מופע של אמן חושים גורם לקהל להפתעה ולהתפעלות, והתחושות האלו לרוב מתבטאות דרך צחוק או קולות שמחה אחרים. מופע של אמן חושים מערב את הקהל ומזמין אותו לקחת חלק בתרגילים השונים שהמנטליסט מבצע, מה שמעצים את ההפתעה ואת הצחוק ומותיר את כולם בתחושה טובה, משוחררת ונעימה.

 

סדנת בישול תחרותית

סדנת בישול תחרותית בסגנון "מאסטר שף" יכולה להפוך לאירוע מצחיק מאוד משום שרבים מהמשתתפים אינם בשלנים מקצועיים, ואלמנט התחרות גורם להם להיכנס ל"לחץ" כדי לנצח את הקבוצות האחרות. זאת הסיבה שתחרות בישול כזאת, כאשר היא נעשית מתוך הומור בקרב משתתפים חובבים ולא מתוך רצון אמיתי להיות שפים מקצועיים, הופכת במהרה לאירוע מצחיק שמעלה חיוך על פני המשתתפים בו.

אהבתם את מה שקראתם ? שתפו בקליק
מאמרים נוספים שעלולים לעניין אתכם

מחפשים לעשות אירוע מושלם ?

השאירו פרטים ונחזור אליכם