פרחים חתונה – איזה סוג הכי מתאים לאולם שלכם

מחפשים לעשות אירוע מושלם ?

השאירו פרטים ונחזור אליכם

הפקת חתונה דורשת מאיתנו ארגון לוגיסטיקה מסוגים שונים: יש לבחור אולם מתאים או גן אירועים, להזמין קייטרינג, לדאוג למוזיקה לריקודים וגם להתוות את עיצוב האולם.

אחד הרכיבים המשמעותיים בעיצוב הוויזואלי של החתונה הוא סידורי הפרחים ולמעשה מדובר בחלק בלתי נפרד מכל חתונה.

פרחים מזוהים מאוד עם רומנטיקה וזוגיות, ומלבד זאת הם יפים ותורמים מאוד לסגנון עיצובי.

כיצד נבחר סידורי פרחים לחתונה? על כך נרחיב במאמר הבא.

 

קודם כל – מה זה סידורי פרחים בכלל?

סידורי פרחים זה האופן בו פרחים מסודרים באולם. כאשר בוחרים סידורי פרחים בוחרים באיזה פרחים נעשה שימוש, באיזה צבעים הם יהיו וכמה הצבעים יהיו מגוונים, כיצד והיכן הפרחים יאוגדו וימוקמו ועוד. סידורי פרחים למעשה נותנים את הטאץ' הסופי לאירוע ומתכתבים עם הסגנון העיצובי של האירוע שלכם והאופי של האירוע בהתאם לאופי הזוג והדברים שהוא מעוניין לשדר.

 

צעד ראשון – הגדירו תקציב

בכל פרויקט גדול דרוש קודם כל תכנון תקציב. התקציב צריך לכלול התייחסות לכל המרכיבים של החתונה שעולים כסף: אולם, אוכל, מוזיקה, בר וכמובן – פרחים. פעמים רבות לא כוללים את הפרחים בתקציב באופן מוגדר ובסופו של דבר מתחרטים על זה מכיוון שלא נשאר תקציב לפרחים או שחורגים ממנו. אנחנו ממליצים בחום להשאיר בתקציב מקום לפרחים, שכן הדבר יאפשר לכם להחליט לאיזה כיוון אתם רוצים ללכת, איזה פרחים לבחור, כיצד לעצב אותם וכדומה.

 

התאמת הפרחים לאולם האירועים

בסופו של דבר פרחים הם אלמנט עיצובי, וככאלו יש להתאים אותם לקו העיצובי של האולם. סוג הפרחים אותם תבחרו משפיע מאוד על האווירה ולכן חשוב להשקיע בכך מחשבה על מנת שהתוצר שיתקבל יהיה אלגנטי ועקבי ולא עמוס מדי.

 

סידורים קונבנציונליים מול סידורים נועזים

בעבר לרוב סידורי פרחים היו מאוד קונבנציונליים: סידורי פרחים בהירים, לבנים וסימטריים. כיום נוספו טרנדים עיצוביים נועזים יותר המשלבים פרחים בגוונים שונים המסודרים באופן פחות סימטרי מבעבר ויותר פראי, מגוון ולא מהונדס. איזה סגנון עדיף? התשובה לשאלה הזו תלויה לחלוטין בכם ובטעם שלכם.

 

חפשו תמונות ברשת ושאבו השראה

סידורי פרחים הוא לא דבר שניתן לדבר אליו בלי לראות תמונות לאילוסטרציה. עולם סידורי הפרחים כיום מפותח ומגוון מאוד, וכדי לדעת מה מתאים לכם יש לראות זאת בעין. ניתן לראות סידורי פרחים שונים בחיפוש קל ברשת ואף יותר טוב מכך – לראות סידורי פרחים באופן פיזי. הסתכלו על דוגמאות שונות, למדו על סוגי הפרחים הנפוצים כיום בחתונות והחליטו לפי טעמכם ומה שמתאים לכם.

 

משלוחי פרחים מכל סוג

פיונה היא חנות פרחים בירושלים המשווקת פרחים מסוגים שונים, כולל זרי פרחים, פרחים בקופסא, מארזי פרחים, יין ושוקולד וכן סידורי פרחים. החנות מבצעת משלוחים בירושלים כולל משלוחי פרחים לבית הכרם.

 

זר

אהבתם את מה שקראתם ? שתפו בקליק
מאמרים נוספים שעלולים לעניין אתכם

מחפשים לעשות אירוע מושלם ?

השאירו פרטים ונחזור אליכם