מלכת האטרקציות – מי היא, ומה כל כך מיוחד בה

מחפשים לעשות אירוע מושלם ?

השאירו פרטים ונחזור אליכם

אטרקציות לאירועים, הם דבר שבשגרה, היום כל מי שחוגג אירוע מיד חושב איזה אטרקציות להוסיף לאירוע בכדי להפוך אותו לחגיגה אמיתית.

מבין כל האטרקציות יש רק אטרקציה אחת ששולטת ואין אחד שלא חושב עליה מיד עם ההכנות לאירוע, היא לא אחרת מאשר אטרקציית מגנטים לאירועים.

אבל מה הפוך את האטרקציה הזאת להיות מלכה ? מה כל כך מיוחד בה שאין באטרקציות אחרות (שהן מרשימות לא פחות), כל הדברים שהופכים את המגנטים להיות הכוכבים של האירוע.

מה הופך אותה להיות המלכה הבלתי מעורערת

יש לא מעט סיבות בגללן היא הפכה להיות המלכה ששולטת בכל אירוע, אלו הסיבות שגם אתם תבינו למה אתם חייבים להוסיף לאירוע שלכם שירות של צילום מגנטים.

צילום

כל אחד רוצה שיתעדו את האירוע שלו, אין אחד שלא רוצה כמה תמונות למזכרת מהאירוע, אטרקציית מגנטים לאירועים כוללת בתוכה גם צילום של האורחים שלכם, וכמובן גם שלכם, ככה שאתם לא רק זוכים לאטרקציה אלא אתם גם מקבלים עוד שירות מיוחד בתוך האירוע שכולל בתוכו את הצילום, מה שנותן לכם מזכרת בתמונות מהאירוע.

מזכרת מיוחדת

בשונה מהרבה מזכרות אחרות שיש לאירועים, המזכרת של מגנט כוללת בתוכה תמונה, מה שאומר שהאורחים שלכם שמקבלים את המזכרת ירצו לשמור את התמונה שלהם, ולתלות אותה למזכרת גם למשך תקופה ארוכה.

זמינות מיידית

ההיצע הגדול של צלמי המגנטים בארץ, מאפשר לכם להשיג את השירות באופן מידי, גם אם האירוע שלכם מתקיים בעוד מספר ימים ספורים (או במקרים קיצוניים, גם היום) אתם יכולים בקלות למצוא צלם מגנטים שייתן לכם שירות מקצועי.

מחיר משתלם

בשונה מהרבה אטרקציות אחרות, אטרקציית המגנטים נחשבת לאחת מהאטרקציות היותר זולות, זאת בגלל היצע גדול מאוד של צלמים, ובכלכלה כמו בכלכלה גם כאן, מה שקובע את מחיר שיווי המשקל הוא ההיצע והביקוש.

מגנטים לאירועים

מגנטים לאירועים – איך זה עובד

איך אטרקציית מגנטים לאירועים עובדת ? איך זה יכול להיות שברגע אחד צילמו אתכם ובתוך מספר דקות וכבר יש לכם תמונה עם מגנט מעוצה עם מסגרת ועם הקדשה של בעלי האירוע.

הכנות מוקדמות

עוד לפני האירוע, נהוג שמכינים מסגרת מעוצבת עם הקדשה, את המסגרת כל צלם מגנטים יעצב לכם לפי הבחירה, המסגרת הזאת היא זאת שתווה את כל תמונות המגנט שיופקו במהלך האירוע.

מתחילים לצלם

לאירוע שלכם יגיעו שני אנשי צוות, לכל אחד מהם תפקיד בשרשרת להכנת המגנטים המיוחדים שיוגשו לאורחים שלכם.

הצלם – תפקידו לצלם את האורחים שלכם כבר משלב קבלת הפנים, המשמעות של כך היא כי צוות המגנטים יגיע לאירוע עוד לפני האורח הראשון, זאת בכדי להתמקם ולהרכיב את הציוד, לבצע בדיקת תקינות ורק אז הצלם יתחיל לצלם אתכם ואת האורחים שלכם.

הגרפיקאי – הוא זה שיהיה מאחורי הקלעים במהלך האירוע, תפקידו הוא לקבל את התמונות מצלם המגנטים, כל המתונות שהתקבלו עוברות תהליך של מסגור, כלומר המסגרת עם ההקדשה שהוכנה מראש תהיה על כל התמונות שצולמו.

מפתחים מגנטים

אחרי שהגרפיקאי העביר מסגור על כל התמונות, הוא שולח אותן לפיתוח.
התמונות שהגרפיקאי פיתח עוברות תהליך של למינציה, התהליך החשוב של למניצה הוא בכדי להגן על דף הפוטו מפני נזקים וגם בכדי לתת לו שרידות לאורך זמן.

אחרי שדפי הפוטו עם התמונות שפותחו עברו את הלמינציה הן מודבקות על דף מגנטי דביק, הדף המגנטי הדביק הוא דף מגנטי מצד אחד ומצידו השני הוא עם דבק.

המגנטים המוכנים

מיד לאחר שהתמונות הוכנו, הן מוגשות לאורחים שלכם על לוח מגנטי מהריב ומיוחד שיוצב ברחבת הריקודים, ממנו כל אורח יכול לקחת התמונה שלו.

מגנטים לאירועים – כמה זה עולה

אז כמה צריך לעלות שירות של צילום מגנטים לאירועים, האמת שבתחום כמו מגנטים לאירועים שאין מחירון מוגדר, כל צלם מגנטים יכול לגבות מחיר אחר, פערי המחירים יכולים להיות לפעמים פערים של מאות שקלים.

ישנם צלמי מגנטים שגובים מחיר של 500 ₪ ולעמתם צלם מגנטים שיכול להגיע גם ל 1000 ₪ על אותו אירוע בדיוק.

אז מה גרום לפערי המחירים הגבוהים האלו, אם מדובר על אותו אירוע בדיוק, ראשית יש להבין כי לצורך הפקת מגנטים יש צורך בשימוש בחומרי גלם, חומרי גלם איכותיים הכוללים דפי פוטו ברמה גבוה ופיתוח תמונות באמצעות מכשור מתקדם, העלויות גבוהות יותר, ולכן באופן ישיר המחיר עולה בהתאם.

מכאן המסקנה היא ברורה וחד משמעית, קיים קשר ישיר בין המחיר שמוצע לכם לבין איכות חומרי הגלם איתם צלם המגנטים שהזמנתם לאירוע שלכם עובד.

אם האירוע שלכם חשוב לכם, אל תתפשרו על חברות שמספקות שירות של מגנטים לאירועים במחירים זולים, או שהצילום לא מספיק איכותי, נסו למצוא חברה שמספקת צילום מקצועי ואיכותי ומעל הכל מזכרת שבאמת האורחים שלכם ישמרו להרבה זמן.

מגנטים לאירועים – לאיזה אירוע זה מתאים

אם בעבר המגנטים היו נחלת אירועי היוקרה בלבד, היום אנחנו יכולים למצוא את המגנטים בכל סוג של אירוע, החל מצילום בחתונה, או צלם מגנטים שמגיע לצם גם ביום הולדת של ילדים בני 5 ביום הולדת של הגן, לרבות צילום של מגנטים לבר מצווה וכל אירוע אחר שרק תחשוב עליו.

אז לא משנה איזה סוג של אירוע אתם חוגגים, כדאי מאוד להזמין אליכם לאירוע את האטרקציה המיוחדות של צילום מגנטים.

אהבתם את מה שקראתם ? שתפו בקליק
מאמרים נוספים שעלולים לעניין אתכם

מחפשים לעשות אירוע מושלם ?

השאירו פרטים ונחזור אליכם