שילוח קן: כך תשלחו את הקן ותפטרו מהיונים

מחפשים לעשות אירוע מושלם ?

השאירו פרטים ונחזור אליכם

קן יונים נראה כדבר מקסים כשהוא רחוק מאיתנו. יונה המגדלת את צאצאיה בנחת זהו מחזה של שלום, אבל כשיונה מקימה קן בביתנו, במרפסת או בחדר כביסה – מתחילה המלחמה! אנחנו מגלים כי היונה מביאה איתו בעיקר מחלות, זיהום ובעיות נוספות. הרחקת קן היא פעולה קצת יותר מסובכת מהרחקת היונה עצמה, שכן לא מדובר פה בחיה בלבד, אלא גם בבית שהיא הקימה ובגוזלים שלה. אז כיצד ניתן לשלח את הקן ולהיפטר מהיונים? במאמר זה נסביר לכם. 

 

דוקרנים נגד יונים

היונים תקפו אתכם שוב? אתם מוצאים את עצמכם רבים איתם בכל פתיחה או סגירה של החלון או על המעקה במרפסת? זה הזמן לרכוש דוקרנים נגד יונים. הפתרון האולטימטיבי ליונים באזורים צרים. דוקרנים נגד יונים הם למעשה משטח פלסטיק או נירוסטה עליו מונחים דוקרנים בזוויות או בצורה ישרה.

שני הסוגים, נירוסטה ופלסטיק, משתנים בהתאם לדרישה. דוקרני נירוסטה הם יותר עדיפים, שכן הזוויות של הדוקרנים הן עקומות ויותר אפקטיביות. שימו לב כי דוקרני הנירוסטה הם יותר אסתטיים ופחות נראים לעין מרחוק. עם זאת, הדוקרנים מפלסטיק הם יותר זולים, אך פחות אפקטיביים.

מדוע? הדוקרנים מפלסטיק עומדים בזווית ישרה, ולא מרתיעות בהכרח את היונים שיכולות להזיז אותן ולהתמקם ביניהם. כמו כן, הדוקרנים מנירוסטה עמידים לתנאי מזג אוויר של קור וחום, לעומת דוקרני הפלסטיק שנוטים להתייבש בשמש ולהעלות עובש בגשם.

 

רשת נגד יונים

מצאתם יונה במסתור כביסה? גיליתם קן שהרס לכם את כל הבגדים? אל דאגה, יש לזה פתרון. כשמדובר בחללים גדולים בבית כמו מסתורי כביסה או מרפסות, הפתרון הטוב ביותר הוא רשתות נגד יונים. יש לסגור את החלון או את הפתח לפני שהיונים מקימות את הקן שלהן ומתמקמות.

קיימים כמה סוגי רשתות שונים, רשת ניילון או רשת פלסטיק. רשת פלסטיק היא הפתרון הזול, אבל לא הפתרון הטוב ביותר. או למשל רשת מתכת שיותר מתאימה למפעלים תעשייתים ואזורי עבודה. במקרים של יונים בבית יהיה הכי טוב להשתמש ברשת מונופיל שהיא הכי אסתטית, אך עם זאת גם יקרה.

במידה ואתם רוכשים רשת, יהיה הכי טוב לרכוש רשת ניילון לבנה, האיכות הטובה ביותר תהיה מוגנת UV וזאת כדי שתחזיק מעמד למשך כמה שנים ואינה תתבלה בשמש.

 

הרחקה אלקטרונית

כיום ניתן להרחיק את היונים מבלי להתאמץ או לקרוא למרחיק יונים שמבצע עבודות הדורשות סכנה גדולה בגובה. מכשיר אולטראסוני להרחקת יונים, ובאופן כללי ציפורים, באמצעות גלי קול יכול להיות עבורכם פתרון טוב. לוקח לתהליך בין שלושה לשישה ימים מרגע הפעלתו.

המכשיר פועל על תדר שפועל ומשמיע גלי קול אולטראסוניים. התדרים הללו נמצאים מחוץ לשמיעה של בני האדם ואינם מורגשים בכלל. המכשיר לרוב נייד ואין צורך לחיבור בחשמל. המכשיר מכסה את רוב השטחים בבית, אבל שימו לב כי קירות יכולים לעמם את עוצמת התדר של המכשיר.

דוקרנים נגד יונים

אהבתם את מה שקראתם ? שתפו בקליק
מאמרים נוספים שעלולים לעניין אתכם
חובבי אדרנלין
4 אטרקציות לחובבי אדרנלין

בארצנו הקטנטונת ישנן לא מעט אופציות לאטרקציות, בין אם הן לכל המשפחה, לזוגות, לילדים, וכן – גם לחובבי אדרנלין. אילו אטרקציות מגניבות קיימות לאלו מאיתנו

באילו אירועים נצטרך לארגן הסעה?
באילו אירועים נצטרך לארגן הסעה?

בכל אירוע כמעט יש צורך לארגן הסעה. כל אירוע שאתם מעוניינים שהאורחים יגיעו בזמן, ישתפו פעולה ויהיו רעננים אתם צריכים לארגן הסעה. כמובן שאתם צריכים

מחפשים לעשות אירוע מושלם ?

השאירו פרטים ונחזור אליכם