איך תדעו מה לבחור – להקה או דיג'יי לחתונה?

מחפשים לעשות אירוע מושלם ?

השאירו פרטים ונחזור אליכם

כל אירוע, ובפרט אירוע של חתונה, הוא מרגש והציפייה אליו מורטת עצבים. יש המון דברים לתכנן ולבדוק, כמו למשל – מציאת המקום לאירוע – מה עדיף, גן אירועים או אולם אירועים? בחירה של סלון היופי, של השמלה או של החליפה, בחירה בתפריט של הקייטרינג ועוד ועוד

אבל אחת מן הבחירות הכי קשות שיש להכריע ביום החתונה שלכם, או לצורך העניין בכל אירוע שהוא, האם לבחור להקה או דיג'יי. אנו מבקשים ממכם, בכל לשון של בקשה, לא להסתפק אך ורק בקריאה של הפתיח למאמר זה, כי אם להמשיך לקרוא עד לסופו, ותגלו על הדרך – איך תדעו מה לבחור – להקה או דיג'יי לחתונה?

 

האם השיקולים של בחירת להקות או דיג'יי לאירועים קשורים לגודל המקום?

דרך אחת להשכיל לבחור בין להקה לבין דיג'יי לאירועים, היא פשוט ללחוץ על הקישור שלהלן, ולהיוועץ עם אנשי המקצוע שם – להקות ודי ג'יי לאירועים. ודרך שניה היא לחשוב טוב. במידה והאירוע שלכם יתרחש בחלל קטן למדי, כי אז ברור מאליו שאין מספיק מקום לנוכחות של להקה עם כמה אנשי מקצוע, והאפשרות שמסתמנת כהכי טובה היא של דיג'יי.

באם האירוע שלכם יתרחש בחלל גדול למדי, תוכלו לשכור את שירותיה של להקה עם חמישה או יותר אנשי מקצוע, שתעשה שוס גדול לאירוע שלכם, או לבחור באופציה של רחבת ריקודים אפית עם להקה שתרקיד את כל האורחים שלכם, בליווי נוסף של דיג'יי כריזמטי, שינווט את כל האירוע שלכם.

 

מה הקשר בין בחירת להקה או דיג'יי לחתונה ובין בחירת האווירה במקום?

לא משנה מה אופי האירוע שלכם, בין אם מדובר אודות חתונה, גאלה קלאסית ומרשימה לתורמים שלכם או אירוע קוקטיילים אופנתי למילניום, כך או כך, היצירה של האווירה הינה הכרת המוזמנים שלכם ומה יגרום להם להיות מחויכים ושמחים במהלך כל האירוע שלכם. ההתלבטות בין שכירת השירותים של דיג'יי או של להקה שיתחברו עם האורחים שלהם צריכה להיות בלי יותר מדי צפויים. לבחור במי שבאמת ישכילו להוציא את המוזמנים לאירוע שלכם מאזור הנוחות שלהם, ולו למספר שעות בלבד.

מההיבט האחד, בעוד שדיג'יי עשוי להשמיע את הלהיטים שהמוזמנים שלכם ממש יאהבו, הוא לא בהכרח ייצג סגנון מוסיקלי שונה לאירוע שיכול לספק את גורם הוואו לאירוע, וזאת משום שהדיג'יי משמיע מוסיקה שלרוב כוללת את הגרסאות המקוריות של השירים, כאשר להקה מקומית עשויה לספק כל מיני ביצועים במנעד נרחב של סגנונות מיוחדים.

מההיבט האחר, המבחר הרב של תקליטני מוסיקה בהישג היד עשוי ליצור צליל יותר ידוע באירוע שלכם מאשר מוזיקה חיה של להקה. בבחירה שכזאת, באפשרותכם לספק מענה לטעם המוסיקלי של מרבית האורחים שלכם, על מנת להבטיח שרובם ייקחו חלק פעיל על רחבת הריקודים כאשר כל שיר יגרום להם לפזז ולהניע את גופם.

 

ונסיים בחשיבות של התאמת התקציב, שלפיו תדעו האם לבחור להקה או האם לבחור דיג'יי לחתונה שלכם?

נראה שהכול כיום קשור למסגרת התקציב, וכך גם הדבר בנוגע להחלטה האם לבחור להקה או האם לבחור דיג'יי לאירוע שלכם. בעוד לכל אירוע יש מסגרת תקציב ראשונית שלרוב מהווה את השיקול הראשוני להכתבת רוב ההחלטות בהפקה של האירוע. ולכן המשמעות של תג המחיר היא שתכוון אתכם האם לבחור דיג'יי או האם לבחור בלהקה באירוע שלכם, בעוד תג המחיר של דיג'יי הרבה פחות גבוה מאשר של להקה.

אהבתם את מה שקראתם ? שתפו בקליק
מאמרים נוספים שעלולים לעניין אתכם
מִקרֶה
הפקת האירוע המושלם מא' ועד ת'

תכנון והפקת אירוע מוצלח מצריך הקפדה על פרטים וגישה שיטתית. מהתכנון והקונספט ועד לביצוע, כל שלב ממלא תפקיד מכריע בהבטחת חוויה בלתי נשכחת למשתתפים. במאמר

מחפשים לעשות אירוע מושלם ?

השאירו פרטים ונחזור אליכם